Stydíme se za svého premiéra - Podpořte nás

V lednu své billboardy vyvěsila stovka lidí. Nechceme, aby to tím skončilo. připravili jsme si zázemí a máme i názor úřadů, že můžeme pokračovat i když se konají volby do Evropského parlamentu. Hledáme 1000 lidí, kteří si svou plachtu dají na ploty. Do toho! Přidejte se.

Napište své prosím důvody, proč se stydíte za svého premiéra do skupiny.

Výsledky naší kampaně jsme shrnuli v blogu. Najdete zde, co bude dál.

Hledáme veřejně známé osobnosti, které by náš projekt podpořily. Pokud se cítíte na takovou podporu napište nám. Pokud víte o někom, kdo by nás mohl podpořit - pošlete jim link na tento text.

Ten projekt se narodil z emoce. Jak to tak bývá. Nebyla za tím, kupodivu, naštvanost, ale bezmocnost. Hořká a smutná, že jméno naší země je spojováno s příběhy, jako je premiér a Krym, premiér a střet zájmů, premiér a využívání jeho médií, premiér a prohrané soudy, premiér a podvody. Někteří nám psali, že na rozhodování jsou volby a že mezi tím má být “klid na práci”. Nemůžeme souhlasit. A nevyměníme svůj klid za možnost vyjádřit se, že se za premiéra stydíme. A říkat své důvody.

Ty Vaše prosím pište do skupiny: https://www.facebook.com/groups/2018511421558866/ nebo na info@produkujeme.cz

Newsletter

A tím to samozřejmě neskončí. Máme další nápady a nebojíme se je použít. Vše má svůj čas - přihlaste se a my vám všechny informace pošleme včas emailem.

Novinky o kampani najdete také na tomto blogu: https://produkujeme.blogspot.com/.